SKYPE

 
 
 
 
 
 
 
 
Pasikeitusi gyvenamoji aplinka bei kultūra, kalbos barjeras, atsisveikinimas su šeimos nariais ir draugais, darbo paieškos ir pastangos adaptuotis prie naujos aplinkos keliamų reikalavimų gali sukelti daug įtampos, santykių šeimoje problemų ir, žinoma, streso.
Dažnai žmones, išvykusius svetur, aplanko  depresija, nerimas, bejėgiškumo jausmas ir jie nesijaučia taip gerai bei saugiai, kaip norėtų. Taip pat nereikėtų pamiršti ir senų iš namų atsivežtų psichologinių problemų, kurios dažnai linkusios paaštrėti kardinaliai pasikeitus gyvenimo situacijai.
 
Konsultavimas skype yra ypač tinkamas asmenims, kurie gyvena už Lietuvos ribų ir negali kreiptis į vietinius specialistus dėl kalbos barjero ar tiesiog nežinojimo, kur tos pagalbos ieškoti.
Šis konsultavimo būdas suteikia  galimybę į svetimus kraštus išvykusiems žmonėms gauti kvalifikuotą reikalingą psichologinę pagalbą. 
 
Skype konsultacijos metu naudojame garsinį ir video ryšį, todėl norint konsultuotis tokiu būdu, būtinas kompiuteris, interneto ryšys, programinė įranga, ausinės (garsiakalbiai), mikrofonas ir, pageidautina, internetinė kamera, jei jos nėra integruota kompiuteryje.
 
Skype konsultacijos vyksta konsultuoja.karolina prisijungimo vardu.